Naša spolupráca na projekte NUPPU : Príbeh Elegancie a Kvality

Spolupráca

09.04.2024

Naša spolupráca na projekte NUPPU : Príbeh Elegancie a Kvality

 
 

Pri budovaní nových projektov, či už ide o bytové komplexy, kancelárske budovy alebo komerčné priestory, spolupráca s kvalitnými dodávateľmi je pre náskľúčová. V prípade projektu NUPPU v Bratislave, ktorý sa snaží priniesť domesta nový štandard v oblasti bytového bývania, naša spoločnosť GALLAX zohralavýznamnú úlohu v tvorbe štýlových a kvalitných interiérov.

 
Popis obrázka

Súčasťou našej spolupráce s projektom NUPPU bola realizácia obkladov adlažieb, pričom sme zabezpečili aj dodanie stavebnej chémie. Naša firma GALLAXsa zapojila do tejto úlohy s cieľom nielen prispieť k estetike a kvaliteinteriérov projektu, ale aj zabezpečiť ich trvácnosť a bezproblémovú funkčnosť.

 

 
Popis obrázka

S našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebných prác sme sa zaoberaliinštaláciou obkladov a dlažieb. Naše práce boli realizované s dôrazom nakvalitu a precíznosť, aby sme dosiahli optimálny výsledok. Obklady a dlažby sastali nenahraditeľným prvkom interiérov, ktoré podčiarkli ich moderný a štýlovýcharakter.

 

Popis obrázka

Okrem obkladov a dlažieb sme sa tiež zaoberali dodaním stavebnej chémie.Táto časť našej práce bola kľúčová pre správnu a trvácnosť obkladov a dlažieb.Našapráca zahŕňala lepenie, vyrovnávanie podkladov a hydroizolácie, čo zabezpečilokvalitnú inštaláciu v rámci celého projektu.

 

 

Spolupráca s projektom NUPPU bola pre nás výzvou, ale zároveň ajpríležitosťou prezentovať naše odborné know-how a schopnosti. Sme hrdí, že smemohli prispieť k vytvoreniu štýlových a funkčných interiérov, ktoré sú terazsúčasťou tohto inovatívneho bytového projektu v Bratislave.

 

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Na záver môžeme povedať, že spolupráca s projektom NUPPU bola pre nás veľkousatisfakciou a príležitosťou zapojiť sa do tvorby niečoho výnimočného. Veríme,že naša práca prinesie klientom nielen pohodlie a štýlový dizajn, ale ajdlhodobú kvalitu a spokojnosť s ich novým bývaním.

 

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.