Bývanie Tomášov

Realizácie

09.05.2024

Bývanie Tomášov

V obci Tomášov sa práve rozvíja nový projekt, ktorý prináša do miesta nové možnosti bývania. Bývanie Tomášov je realizácia bytového domu, ktorý ponúka 3 priestranné byty, každý s individuálnymi charakteristikami a štýlom.

 

Byt A: Rodinný prízemný byt


Prvým bytom v ponuke je 4 izbový byt s predzáhradkou, nazvaný jednoducho Byt A. Jeho úžitková plocha dosahuje 94,52m² a k dispozícii je aj terasa o výmere 10,18m². Tento byt je ideálnou voľbou pre rodiny hľadajúce komfort a pohodlie v prízemnom bývaní. Aktuálne sa predáva v štádiu holo bytu, čo umožňuje novým majiteľom prispôsobiť si interiér podľa ich predstáv. Okrem toho sú v tomto byte už nainštalované plávajúce podlahy a dvere, čo predstavuje ďalšiu výhodu pre budúcich obyvateľov.

Popis obrázka

Byt B: Priestranný byt na druhom poschodí


Druhým bytom je 4 izbový byt s úžitkovou plochou 104,62m², označený ako Byt B. Tento byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží a ponúka aj balkón o výmere 7,6m², kde si môžete vychutnať čerstvý vzduch a výhľad na okolie. Rovnako ako Byt A, aj tento sa predáva v štádiu holo bytu, čo poskytuje novým majiteľom možnosť prispôsobiť si svoj domov podľa vlastných predstáv a želaní.
Parkovanie a ďalšie výhody

Popis obrázka

Byt C: Luxusný byt s výhľadom

Posledným bytom v rámci projektu Bývanie Tomášov je 4 izbový byt s vysokými stropmi, označovaný ako Byt C. S úžitkovou plochou 105,14m² a balkónom o výmere 7,40m², tento byt predstavuje špičku luxusu a komfortu. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží a je už v štádiu nadštandard, čo znamená, že noví majitelia môžu okamžite začať svoj nový život v tejto prepyšnej rezidencii.

Popis obrázka

Ku každému bytu v rámci projektu Bývanie Tomášov prislúchajú 2 parkovacie miesta pred domom, čo zabezpečuje dostatok miesta pre všetkých obyvateľov. Okrem toho sa tieto byty nachádzajú v tichej a pokojnej lokalite s dobrým napojením na dopravnú sieť a blízkosťou potrebných zariadení a služieb.
Uvedenie do života